Banery i roll-upy – tanie i wygodne nośniki reklamowe

Są takie materiały informacyjno-reklamowe, które każda firma, niezależnie od jej wielkości i skali działania, musi posiadać, aby odpowiednio komunikować się z otoczeniem. Do takich materiałów należą oczywiście wizytówki, strona internetowa, a w przypadku imprez plenerowych lub konferencji banery i roll-upy.

Baner reklamowy lub roll-up to inwestycja rzędu kilkuset złotych, którą warto sfinansować, ponieważ zyskujemy tanie i wygodne nośniki reklamowe, które możemy wykorzystywać przez kilka lat. Są mobilną powierzchnią reklamową, którą można rozłożyć w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie.

Banery reklamowe najczęściej stosuje się na imprezach plenerowych. Standardowo stosuje się banery o powierzchni kilku metrów kwadratowych. Banery można łatwo zamontować na ogrodzeniu:

Baner reklamowy

Baner reklamowy TF1

a także na innych obiektach np. na samochodzie:

Baner reklamowy na samochodzie

Banery mogą pełnić różne funkcje – mogą reklamować produkty i usługi lub np. informować, że dana nieruchomość jest na sprzedaż:

Baner reklamujący nieruchomość na sprzedaż

Roll-upy najczęściej stosuje się na imprezach zamkniętych – szkoleniach, konferencjach, spotkaniach biznesowych:

Roll-up reklamowy

Standardowa powierzchnia roll-upów to 100 x 200 cm. Po złożeniu można je zapakować w wygodne torby podróżne i przewieść na kolejną konferencję czy szkolenie, a jeśli nie planujemy korzystać z nich przez jakiś czas to możemy je rozłożyć w sali konferencyjnej lub w biurze.

Podsumowując, najważniejsze zalety banerów reklamowych i roll-upów to:

  • wygoda i moblilność – można je łatwo rozłożyć i złożyć oraz przewieść w dowolne miejsce;
  • trwałość i wielokrotne użycie – standardowo banery i roll-upy posiadają 1-2 letnią gwarancję producenta, a w zależności od intensywności ich wykorzystania można jest stosować nawet do 5 – lat;
  • niska cena – jest to wydatek rzędu kilkuset złotych (przy założeniu, że decydujemy się na baner o wielkości do kilku metrów kwadratowych).

A na zakończenie zapraszam do zapoznania się z cennikiem naszych tanich druków reklamowych, jest w nim podana cena druku roll-upa reklamowego – Tanie druki reklamowe.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s