KOMPAS Newsletter nr 1/2009

KOMPAS Newsletter to elektroniczny biuletyn, zawierający nie tylko informacje o naszej firmie i nowych usługach, jakie wprowadzamy do naszej oferty. KOMPAS Newsletter zawiera również informacje o działaniach i ofercie naszych klientów i partnerów biznesowych. Chcielibyśmy, aby nasi klienci i partnerzy biznesowi wymieniali się doświadczeniem i wspierali w prowadzeniu biznesu. Mamy też nadzieję, że KOMPAS Newsletter pomoże naszym klientom nawiązać nowe kontakty biznesowe.

KOMPAS Newsletter wysyłamy do naszych klientów, partnerów biznesowych oraz osób zainteresowanych działalnością naszej firmy.

————————————————————————————————————————————————————————————

KOMPAS Newsletter nr 1/2009

————————————————————————————————————————————————————————————

Na naszej nowej stronie – www.KompasArtStudio.pl możesz zapoznać się z naszą aktualną ofertą.

Szczególnie polecamy:

poradnik_marketingowy_okladka1Poradnik Marketingowy dla właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Poradnik zawiera wskazówki i odpowiedzi na pytanie: Jak prowadzić tani i skuteczny marketing w czasach kryzysu gospodarczego”. W Poradniku umieściliśmy również listę BEZPŁATNYCH usług marketingowych, jakie aktualnie świadczy nasza firma.

Tanie druki reklamoweTanie druki reklamowe – dzięki nawiązaniu współpracy i wynegocjowaniu atrakcyjnych warunków cenowych, możemy zaoferować Ci tanie druki reklamowe. Wizytówki drukujemy już od 0,098 zł netto za sztukę

Strona internetowa firmy Surfland Deweloper SystemPROMOCJĘ – strony WWW już od 1490 zł netto. Do 31 sierpnia 2009 roku, możemy przygotować, dla Ciebie i Twojej firmy, stronę internetową w promocyjnej cenie, już od 1490 zł netto. Udzielimy Ci, aż 45% rabatu dzięki czemu oszczędzasz aż 1219 zł. Zaoszczędzone pieniądze możesz np.: zainwestować w reklamę swojej nowej strony internetowej w GOOGLE AdWords.


Co nowego na naszym blogu ?

logo Rok Ambitnych KobietRuszyła Akcja „Rok Ambitnych Kobiet”, której jesteśmy Partnerem. Akcja skierowana jest do kobiet ambitnych, posiadających własne firmy (małe i średnie) oraz planujących założenie własnej firmy, do liderek reprezentujących wolne zawody, stowarzyszenia i fundacje oraz do kobiet na stanowiskach kierowniczych.  Akcja będzie trwała przez cały 2009 rok.

Grafika reklamowa na samochodzie ISSPGrafika reklamowa na samochodach, jeśli planujesz reklamować swoje dwie różne marki lub firmy na jednym samochodzie służbowym, zobacz jak wygląda to w praktyce.

Wiosenne logo GOOGLE Pierwszy Dzień Wiosny – sfilmowaliśmy mieszkańców Wrocławia, jak robią wiosenne porządki na ulicach naszego miasta. Zobacz film

————————————————————————————————————————————————————————————

Co dobrego u naszych klientów i partnerów biznesowych ?

testbenefit_logotypFirma TestBenefit organizuje Warsztaty z automatyzowania testów aplikacji webowych. Warsztaty odbędą się 06.04.2009 w Warszawie oraz 29.05.2009 we Wrocławiu. Celem warsztatów jest nabycie praktycznych umiejętności posługiwania się narzędziami do automatyzacji testów, w szczególności testów aplikacji webowych. Warsztaty są przeznaczone dla osób, które chcą automatyzować testy aplikacji webowych.

cpb_logoCentrum Psychokreacji Biznesowej, organizator Akcji „Rok Ambitnych Kobiet” zaprasza na szkolenia, warsztaty i spotkania biznesowe. Aktualny harmonogram warsztatów i spotkań, dostępny jest na oficjalnej stronie Akcji www.EuroKobiety.pl

W kolejnym KOMPAS Newsletterze możesz zamieścić  informacje o działaniach swojej firmy. Prześlij na adres biuro@kompasartstudio.pl informacje, którymi chcesz podzielić się z czytelnikami KOMPAS Newslettera.

————————————————————————————————————————————————————————————

Ostatnio dla naszych klientów i partnerów biznesowych, przygotowaliśmy:

Okładka folderu IMAS InternationalDla firmy IMAS International zaprojektowaliśmy folder informacyjny, reklamujący badanie OMNIBUS-ONLINE. Badanie to realizowane jest przez Internet, wśród zarejestrowanych uczestników panelu IMAS OnLine (www.imasonline.pl). Folder zawiera najważniejsze informacje na temat badania OMNIBUS-ONLINE, a także Harmonogram badań OMNIBUS-ONLINE na 2009 rok. Folder można obejrzeć i pobrać z naszej strony internetowej.

Grafika reklamowa na samochodzie ISSP i INVENTDla firmy Instore Solutions Services Polska (ISSP Sp. z o.o.) przygotowaliśmy grafikę reklamową na samochodach ISSP i INVENT. Zobacz wizualizację projektu i oklejone samochody.

Logo Kancelaria Prawna SOCHADla Kancelarii Prawnej SOCHA, zaprojektowaliśmy logo i System Identyfikacji Wizualnej.

cpb_logoNa potrzeby Centrum Psychokreacji Biznesowej zaprojektowaliśmy logo i stronę internetową dla Akcji „Rok Ambitnych Kobiet”.

Strona internetowa firmy Surfland Deweloper SystemDla firmy Surfland Deweloper System Sp. z o.o. zaprojektowaliśmy nową stronę internetową.

————————————————————————————————————————————————————————————

Warto wiedzieć!

GOOGLE udostępnia wiele darmowych, przydatnych narzędzi, które wspomagają prowadzenie biznesu, niektóre z nich to:

  • GOOGLE Maps, gdzie możesz stworzyć interaktywną mapę, z zaznaczoną siedzibą swojej firmy i wkleić utworzony kod mapy na swoją stronę internetową. Zobacz przykład na naszej stronie. Jeżeli posiadasz na przykład sieć sklepów detalicznych rozproszonych na terenie całej Polski, możesz stworzyć interaktywną mapę, na której zaznaczysz wszystkie swoje sklepy. Dzięki temu klienci łatwo będą mogli trafić do Twoich placówek.
  • GOOGLE Dokumenty, gdzie możesz dzielić się swoimi dokumentami z innymi pracownikami lub tworzyć nowe dokumenty. Jeśli zatrudniasz zdalnie pracowników, to w GOOGLE Dokumentach możesz np. stworzyć plik z harmonogramem pracy, gdzie Twoi zdalni pracownicy będą wpisywać ilość przepracowanych godzin. Dokumenty mogą być przeglądane i edytowane przez wiele osób jednocześnie. Dostęp do dokumentów jest możliwy po zalogowaniu, masz do nich dostęp z każdego komputera, który jest podłączony do Internetu.
  • GOOGLE Twoja wyszukiwarka – możesz stworzyć darmową wyszukiwarkę GOOGLE i umieścić ją na swojej stronie internetowej, ułatwiając swoim klientom dostęp do interesujących ich informacji, w obrębie Twojej witryny internetowej. My też korzystamy z wyszukiwarki GOOGLE. Zobacz naszą stronę główną.

————————————————————————————————————————————————————————————

P.S. Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Napisz nam, co sądzisz o pierwszym numerze KOMPAS Newslettera i o czym chciałbyś przeczytać w kolejnym biuletynie.
Jeżeli chcesz otrzymywać KOMPAS Newslettera poprzez pocztę elektroniczną,  podaj nam swój adres. Wyślij  e-mail na adres biuro@kompasartstudio.pl o treści  Chcę otrzymywać KOMPAS Newslettera.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s